| valy28 a întrebat:

Buna seara
TPU, de ce nu pot sa distribui postarile dintr-un grup al meu de pe Facebook?
Multumesc.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Buna Vali,

Depinde foarte mult de setarile pe care le are grupul respectiv - spre exemplu, daca grupul este unul secret sau privat atunci anumite postari nu le poti impartasi cu ceilalti public. Mai mult decat atat, depinde foarte mult de setarile de confidentialitate pe care le are acel continut, cineva poate posta o poza care sa fie accesibila doar anumitor prieteni, spre exemplu.

| valy28 explică (pentru Ora de net):

Multumesc

| valy28 explică (pentru ramon2473):

Ms