| Lucian_Olteanu_2003 a întrebat:

Buna TPU.
As dori si eu un vpn Italia va rog.

12 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Sa si intreb de ce?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mor

| Violleta2022 a răspuns:

Gratis nu exista si nici nu se dau conturi cadou, fiindca nu-ti putem da acces la datele noastre personale si la contul bancar sau credit cardul nostru. Asa ceva este ilegal si netransmisibil.

Daca doresti cont de vpn, iti poti cumpara singur: facandu-ti cont cu numele real si atasand credit cardul personal, sa platesti lunar, trimestrial sau anual, asa cum preferi.

| LPCTSTR a răspuns (pentru supadeceapa):

Contul este facut cu cel de Facebook, deci sunt destule sanse ca persoanei din poza sa i se fi luat data de nastere... 2003? Eu la 17 abia-mi vedeam capul de scoala iar ei vor pornhub gratis ca se plictisesc acasa. rolling on the floor
Evoluăm... păcat că în sensul opus.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru LPCTSTR):

Dacă nu știe să-și caute un VPN, cred că e mai mic de atât laughing)))

| AlexCristi97 a răspuns:

E in toata lumea gratis acum, daca te intereseaza pentru ceea ce cred eu si anume un cont premium laughing

| Alverto a răspuns (pentru LPCTSTR):

Și trebuie să tratezi cu indiferență și să faci mișto făcând aluzii la cei de 18-? Îi poți explica clar că nu e bine și nu se poate un răspuns la asta, se vede că ai gândire comunistă

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alverto):

Gandire "comunista" sau nu, unui tolomac ii arati ca-i tolomac numai cand il iei la misto, c-asa il mai aduci cu picioarele pe pamant.
Comunist?! Desi as vrea sa incerc, nu, draga... se numeste "ratiune"... daca pe tine te irita ratiunea, ce-i drept, oleaca subiectiva, te va durea enorm cand vor aparea discrepante intre tine si altii de exemplu la munca. Ce sa-i faci? Natura umana guverneaza instinctele, iar natura umana, cand vei da de existenta ei, te va face sa te-ntrebi ce esti tu de fapt.
De ce zic asta? Pentru c-am realizat deja, cu mult timp in urma, si nu strica sa mai dau putin si altora: mai in branci, mai in palme, ca tomate sunt destule iar daca le dai, vor rade (sau isi cheama rudele si vin la gard cu furcile in cazul unora (mai coloratiwinking )).

| Alverto a răspuns (pentru LPCTSTR):

Vorbim despre natură umană?
Vorbești cu omul care a fost înjurat de morți și de mamă (online) și am tratat cu indiferență și le-am urat sănătate, daca e sa vorbim despre natură umană, da ai dreptate. Dar puteai să-i spui pur și simplu că nu e bine, și să își vadă de treburile lui, fiindcă așa îl faci și mai curios și tot așa

| Alverto a răspuns (pentru LPCTSTR):

Și apropo de felicitare, chiar mă bucur că ai realizat asta, dar eu continui sa fiu pozitiv indiferent de situație

| floreadan a răspuns:

Gasesti pe net si VPN-uri free.

| Simpatic a răspuns (pentru floreadan):

Dar nu vad si acei provideri de vpn gratis ce faci? laughing
un vpn bun costa si nu pastraza log pe cand unul gratis DA