| euinsumi a întrebat:

Reclamele de pe Facebook
Sunt in Italia si in partea dreapta imi apar Ads din Italia. As dori sa aflu daca se poate schimba sa imi apara reclame din Romania.

Răspuns Câştigător
| ZeRoberto a răspuns:

Nu ai cum pot.ca cei de la facebook au implementat special script pentru.detectare automata de IP. Iar IP-ul tau fiind de italia, este logic ca vor aparea astfel de reclame.Foloseste proxy de romania sau fake-ip sau cu AOL (tutoriale pe net) si iti pui IP de romaniahappy