| SterpIonutz1995 a întrebat:

As vrea sa stiu cum fac sa citez mesajele pe skype, eu tin apasat pe mesaj dar imi apare doar copiati, ofer funda
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Mai copiaza inca o data mesajul sau copiaza-l pe bucati si lipeste-l

2 răspunsuri:
| SterpIonutz1995 explică:

Ba tot nu merge, dar mersi de interes, pentru asta iti acord funda, poatee nu merge de pe iphone!
Multumesc!

| Ora de net a răspuns:

Buna Ionut,

Cel mai probabil trebuie sa selectezi/copiezi cate un mesaj pe rand. Daca textul este foarte mare, poti incerca sa te loghezi pe computer.