| anonim_4396 a întrebat:

Cum stiu daca cineva mi-a citit mesajele de pe skype.
De exemplu, ii dau mesaj unei persoane cum stiu daca l-a vazut, daca l-a citit

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Deci...fara deci. Nu cred ca poti. Puteai sa vezi pe wapp, dar pe skype nu cred. Daca primesti un mesaj si apare o bulinuta galbena inn dreptul lui inseamna ca nu l-ai citit si daca s-ar putea in vreun fel ca cel cu care vorbesti sa vada, ar vedea ca nu l-ai citit. Scuze ca te-am bagat in ceata, eram foarte obosit.

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Se poate, iti spun maine cum, sunt prea obosit sa gandesc, scuze!

| AH5 a răspuns (pentru aXy99):

Deci?

| aXy99 a răspuns (pentru AH5):

Deci...fara deci. Nu cred ca poti. Puteai sa vezi pe wapp, dar pe skype nu cred. Daca primesti un mesaj si apare o bulinuta galbena inn dreptul lui inseamna ca nu l-ai citit si daca s-ar putea in vreun fel ca cel cu care vorbesti sa vada, ar vedea ca nu l-ai citit. Scuze ca te-am bagat in ceata, eram foarte obosit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa stii.

| AleXzpm a răspuns:

Salut
N-ai cum.
Spor