| missuletz a întrebat:

Știe cineva de ce unele persoane imi pot trimite cerere dar multe altele nu pot?!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred ca cel mai repede raspuns il gasesti aici: http://www.tpu.ro/contact

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aici pe TPU, pe FB sau unde? happy

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca faci referire la Facebook atunci depinde foarte mult care sunt setarile contului tau. Poti sa accepti cereri de prietenie de la prietenii prietenilor sau de la oricine de pe Facebook - modifica setarea mergand in coltul din dreapta sus a paginii de Facebook, dand click pe sageata, accesand Settings si mai apoi Privacy, sectiunea "Who can contact me".

Mult succes!