| nosound871 a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont pe un site si pur si simplu nu ma lasa. Cand dau pe confirma adresa de mail, pentru ca trebuie scrisa de doua ori imi apare mesajul:"adresa de mail trebuie tastata, nu copy paste" ceea ce evident ca nu fac, o scriu sau ma rog "tastez". Ceve idei?

4 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Scri şi "@yahoo.ro/com "?

| Irinelp a răspuns:

Ai scris de doua ori cu aceiasi marime a literelor?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, este clar ca nu o scrii corect, ori pui pauza dupa ultima litera si de aceea nu este perfect identica.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil este vorba despre o eroare a platformei. Încearcă să reiei procesul și dacă nu funcționează, contactează administratorii sitului.