| AnnaAnnne a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare: de fiecare data cand vreau sa intru cu adresa mea de E-mail pe un site imi apare adresa de E-mail invalida, chiar si pe TPU imi aparea adresa de E-mail sau parola invalida( am dat logare cu E-mailul ca sa pot intra) sau daca trebuie sa semnez o petitie de exemplu nu merge imi arata cu rosu unde scriu adresa de E-mail. Ce as putea face sa o deblochez? Funda obligatoriu!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai scris corect adresa de email...

| AnnaAnnne explică (pentru anonim_4396):

Ba,am scris-o corect sigur, am verificat de mai multe ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai verificat in adresa ta de email la spam?