| Numai98356 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare. Vreau sa imi fac un cont pe conquistador si pur si simplu nu merge. Am dat acolo cont nou si am scris e-mail-ul, numele si codul din casuta si am dat trimitere. Acolo zicea ca a fost trimis la adresa de e-mail si nu a venit mesajul de confirmare nici acum, de doua zile il astept si nu a venit! Ce se intamplaa?
Cine poate sa imi spuna si >mie?
Cine imi explica si chiar merge sa rezolv, dau funda si vot!
Va roogsad

8 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Incearca cu un alt browser.
O zi buna!

| Numai98356 explică (pentru EuAli):

Am incercat si cu internet explorer si cu chrome si nu merge

| Fatamuntilor a răspuns:

Posibil sa fi ..ratacit'' pe drum.Cauta la casuta spam.Sau fa o noua adresa de email, si trimite acolo.

| Numai98356 explică (pentru Fatamuntilor):

Am facut 3 si tot degeaba. Nu merge!

| MariaBeatrice a răspuns:

Incearca cu un alt nume.
Poate acela este deja luat de alt utilizator si nu poti avea si tu acelasi numewinking

| Numai98356 explică (pentru MariaBeatrice):

Pai imi zice cand mai este unul sau nu, si nu mergee adica am gasit un nume bun, dar nu merge, nu vine mesajul de confiramre cu parola!

| MariaBeatrice a răspuns (pentru Numai98356):

Probabil mesajul intarziewinking Asteapta putin mai mult. Poate il vei primiwinking
Succes! :*

| Numai98356 explică (pentru MariaBeatrice):

Sa speraam,