| Julia1188 a întrebat:

Voua va merge Facebook si Instagram? Mie nu. Spune ca necesita lucrari de intretinere cateva minute dar au trecut 40 si nimic.

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Iuliana,

Situatia este una temporara, nu trebuie sa iti faci griji.

6 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Nici mie. Acuma mi-a aparut si mie mesajul asta si am pus intrebare adineauri pe TPU. Acum 10 minute imi mergea dar acum mi s-a blocat si mie.

| DaniGl a răspuns:

Nu functioneaza Instagram la Messenger imi apare eroare.

| Laura2056 a răspuns:

Nici mie nu imi merge. Credeam ca la mine e problema! M-ai linistit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu functioneza Facebook. La inceput functiona dar nu am putut sa dau like sau sa comentez la o postare, asa ca m-am deconectat. Cand am vrut sa ma conectez din nou nu am mai putut happy probabil e de la ei

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Da, imi merg foarte bine :-) am auzit ca a fost spart de un hacker si de asta!

| Julia1188 explică:

Acum si-a revenit. A durat o ora si 20 de minute toata problema asta! Va multumesc pentru raspunsuri. Va evaluam raspunsurile, dar sunt noua pe site si nu mi se permite! O seara frumoasa!