| SamuelTudosa a întrebat:

TPU de ce cand intru pe facebook imi spune "Facebook va reveni în curând
Facebook este oprit temporar pentru lucrări necesare de întreţinere, însă îl vei putea accesa din nou peste câteva minute. Între timp, citeşte mai multe despre motivul pentru care vezi acest mesaj. Îţi mulţumim pentru răbdarea ta, pe durata îmbunătăţirii site-ului nostru." Ma enerveaza la culme trebuie sa incerc de vreo 7 ori

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Se mai intampla, din server-ul lor.te enervezi degeaba, tot asta este.

| Sadop a răspuns:

Fiindcă se lucrează la el.
Aşteaptă să termine şi va merge din prima.
Baftă!

| AnimatedSignature a răspuns:

Ai rabdare!