| RaZvY01 a întrebat:

Sal TPU, am o intrebare imi apare asta la facebook : Facebook va reveni în curând
Facebook este oprit temporar pentru lucrări necesare de întreţinere, însă îl vei putea accesa din nou peste câteva minute. Între timp, citeşte mai multe despre motivul pentru care vezi acest mesaj. Îţi mulţumim pentru răbdarea ta, pe durata îmbunătăţirii site-ului nostru...

Dar un prieten imi zice ca lui i merge, de ce?

Răspuns Câştigător
| ƘЭлT a răspuns:

Posibil acel prieten a ramas conectat..Nici mie nu-mi merge dar mamei mele ii merge pentru ca ea a ramas conectata pe FB de pe tableta...Pe facebook nu se mai poate conecta nimeni timp de cateva ore.Deci nu te ingrijora este de la ei.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai idee cate sute de servere sunt la facebook? tu ai nimerit pe unul care e in mentenanta

| SkyPilot a răspuns:

Facebook este distribuit pe mai multe servere. El este conectat la alt server.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge la nimeni... nici mie nu imi merge. Ar trebui sa isi revina in 24 ore.

| AlbNegru09 a răspuns:

Buna ..Nu merge la nimeni! Sper sa revina in curand..Nu te stresa...O data si o data ...Vei putea intra happy