| Precup_Ioana_1979 a întrebat:

Anul trecut am creeat un grup pe Facebook. dar nu mai stiu exact data, la un moment dat fixasem postarea respectiva dar cineva a sters_o. Cum pot afla acum cand a fost creat. Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/oC2MKmECbjY Acest link te va ajuta mult..Vei primi un link dupa ce faci ceea ce vei vedea in videoclip iar acel link cand il vei accesa te va pune sa descarci un winrar sau ceva de genul in care ai toate datele contului chit ca sunt sterse de exemplu poze, mesaje si etc. Sper ca te-am ajutat urmareste cu atentie videoclipul

| Ora de net a răspuns:

Buna Ioana,

Mergi la grupul respectiv, da click pe Members si in dreptul profilului tau va aparea "Created this group at [data crearii]".

| Herciu_Carina_1989 a răspuns (pentru Ora de net):

Si eu de pe mobil unde dau ca sa aflu?