| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am creat un grup pe facebook, la inceput in dreapta jos imi aparea cine mi-a urmarit postarea in cronologia grup-ului, acuma nu mai apare, ce trebuie sa fac ca sa imi apara iar?

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Poti sa te duci la postare si acolo scrie Seen by x(adica de nu stiu cati big grin )
Si poti da click pe Seen by 4 sa zicem si iti arata ce persoane sau uitat pe postare.
Inainte sa incerci nu uita sa imi dai funda tongue

| JohannesZu a răspuns (pentru sEusebiu):

Iti dau dupa ce verific, ca sa fiu sigur ca nu m-ai pacalit big grin

| sEusebiu a răspuns (pentru JohannesZu):

K laughing

| JohannesZu a răspuns (pentru sEusebiu):

Tot nu ma pricep, poti sa imi explici mai amanuntit, te rog!