| Emilian_Ioan_1996 a întrebat:

Care e numărul maxim de persoane pe care le pot urmări pe Instagram?

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Nu prea cred ca instragram are un numar maxim de persoane pe care le poti urmari insa daca "abuzezi„ de "Urmareste„ o sa ti se blocheze contul timp de 24 de ore si nu vei mai avea acces sa urmaresti pe cineva.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Emilian,

Nu exista o limita de persoane pe care le poti urmari, dar recomandarea noastra este sa folosesti butonul de follow cu masuri astfel incat sa nu ti se blochezi contul pentru Spam.