| BugsBunny_3789 a întrebat:

Cu cate persoane se poate face sex deodata? [Numarul maxim]

15 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cu toate.Inclusiv cu animalele.winking

| Elena1234456 a răspuns:

laughing vrei sa testezi?

| Cătălina a răspuns:

Vad ca din ce in ce mai mult se mareste numarul celor ce sufera de plictiseala. Cred ca ar trebui sa faca ceva "mai marii" nostri si sa stopeze postarea a tot feluri de soiuri de intrebari. E penibil pentru acest site.

In legatura cu intrebarea astuia: ai doua variante: incerci sa vezi care e numarul maxim, ori ne lasi in pace!

| AndutzaAndu a răspuns:

Maxim 6 cai frumoş', pardon, oameni tongue.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

7 maxim

| BoBBy a răspuns:

Maxim 6 cai frumosi!

| mario a răspuns:

Bah eu am facut cu 100 de o data. tu poate ma intreci.succes!

| Morphine21 a răspuns:

Fara numar...ca doar are balta pesterolling on the floor)

| Andrei_2426 a răspuns:

Depinde de cate gauri ai!

| Loryoficial a răspuns:

Maxim 2 si 6 ...maxim am spus!

| ScandaL a răspuns:

rolling on the floor) Poza ti se potriveste perfect laughing

| TheMihutz a răspuns:

2010.

| Fluffy a răspuns:

Fara numarwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depide cu cati vrei tu sa faci! si MoNiCa are dreptate! succes!

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Normal 3 unu anal, oral, vaginal sau invers dar trebuie sa stai peste 1 ala ti-o baga anal unu vaginal unu intre sani altu in gura