| MihIy a întrebat:

Buna! A mai întâmpinat cineva următoarea situație? Numărul de urmăritori pe Instagram nu depășește 695 oricât de multe cereri as accepta, exista o Setare prin care se limitează câte persoane te pot urmări? Mulțumesc

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu exista nicio setare in acest sens.Esti sigur/a ca nu ai in lista conturi care iti dau unfollow periodic, pe langa conturile care iti dau follow? Asta ar explica de ce numarul nici nu creste nici nu scade.