| anonim_4396 a întrebat:

Cine are grup pe Facebook? Adminul poate sa vada cand intri pe grupul lui?

10 răspunsuri:
| Seby52 a răspuns:

Salut. Adminul poate vedea doar cand intra un membru nou in grup daca are functia asta activata, dar daca te referi doar la vizitat si citit ce e acolo nu poate vedea nimeni. happy

| InVisible99 a răspuns (pentru Seby52):

Sunt in grup si doar citesc si voiam sigur sa stiu ca vede ca sunt online

| Seby52 a răspuns (pentru InVisible99):

Nu vede decat in cazul unui grup chat. In rest nimeni nu-ti poate urmari activitatea ta pe Facebook.

| AFR81 a răspuns:

Daca vrei sa intri in grupul lui, adica sa faci parte din el, atunci da, va vedea. Daca doar urmaresti postarile, atunci adminul nu va sti nimic.

| InVisible99 a răspuns (pentru AFR81):

Sunt membru in grup. Adminul vede ca sunt online sau cand am fost ultima data pe grupul lor?

| InVisible99 a răspuns (pentru Seby52):

Nu activitatea mea, daca vede ca sunt online pe grup si citesc

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Posibil. Totul ține de modul în care a făcut setările admin grupului.
Dacă în josul unei postări, apare scris: "văzut de 4 persoane", cu un singur click, poate vedea oricine numele acestora.
Ex: http://imgur.com/a/oGMJx

Dacă nu apare scris că imaginea a fost văzută de "n" persoane, atunci, poți răsfoi liniștită imaginile. Nimeni nu va ști când vizitezi grupul.

| Alejay a răspuns:

Admin-ul primeste notificare de fiecare cerere sau acceptare in acel grup

| Nyy2003 a răspuns:

Daca vrei sa intri in grupul lui vede(cererea cand o trimiti)nu vede activitatea ta pe respectivul grup (de exemplu daca doar te uiti.) Vede doar cand postezi pe acel grup

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Orice utilizator poate sa creeze un grup pe Facebook. Daca grupul este deschis si tu doar il vizionezi nu va vedea nimeni acest lucru.

Daca vrei sa fii inclus in grup (folosesti optiunea Join) atunci administratorii vor vedea cererea ta.