| ღKimKimmyღ a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook. Vreau sa postez o intrebare intr-un grup, si nu ma lasa. Singurele lucruri pe care le pot face sunt sa postez pur si simplu un status, o poza sau sa incarc un fisier. Cum pot sa fac in asa fel incat sa ma lase sa postez? Apropo, grupul este Grup închis (Oricine poate să vadă grupul şi membrii lui. Doar membrii pot vedea postările.) Funda si multumesc mult! :* >big grin

3 răspunsuri:
| Madalina_7770 a răspuns:

Buna, din cate stiu daca dai la postez un status acolo poti pune intrebarea ta, sau probabil grupu daca este inchis nu lasa decat anumiti membrii sa comenteze. Funda?hee hee

| ღKimKimmyღ explică (pentru Madalina_7770):

De comentat pot comenta. Pot sa postez si poze. Dar nu imi apare nicaieri optiunea de a pune o intrebare. sad

| Madalina_7770 a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

Atunci pune intrebare in coment undeva, si scrie cu litere mari ca sa vada lumea, nu stiu ce sa zicstraight face