| Cristi_Cristian_1981 a întrebat:

Cum gasesc o persoana dupa Poza

9 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Postezi pe Facebook un anunt sau te duci la politie si o declari disparuta laughing
Nu ai cum sa gasesti o persoana dupa poza. Doar prin intermediul prietenilor sau retelelor de socializare sa postezi undeva dar e cam aiurea.

| Apollo007 a răspuns:

E cam greu, aproape imposibil. Există cautare dupa imagini pe google dar asta ar presupune ca persoana respectiva sa fi publicat exact aceiasi poza pe undeva.

| PainTech a răspuns:

Poti sa imi dai poza? Poate reusesc ceva...

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa folosesti serviciul Google de cautare dupa imagine https://images.google.com/? gws_rd=ssl

| utilizatornou18 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu! Altii baga nu stiu cum poza in cautare pe google si apar atunci cele ale persoanei reale ..gen dacă poza e pe Instagram îți apare exact cu numele aceleia... interesant chiar as vrea sa stiu cum e.

| Clenciu_Danyel_1986 a răspuns:

Cum găsesc o persoana după o poza

| Andrei152mare a răspuns (pentru Apollo007):

Cum se procedează aș vrea să știu și eu?

| Răduță_Myrela_1995 a răspuns (pentru Ora de net):

Cum folosesc?

| MunteanPaulFlorin a răspuns:

Cum gasesc o persoana dupa o poza?