| Spineanu_Maria_1972 a întrebat:

Cum ii blochez pe cei care nu sunt in lista mea de prieteni (Facebook) sa scrie comentarii la postarile mele publice?

3 răspunsuri:
| VladutAnghel a răspuns:

Iti setezi ca numai pritenii tai sa poata vizualiza profilul tau, altfel nu ai cum. Succes!big grin

| NicoletaSimina a răspuns:

Poti sa-i blochezi si fara sa-i ai la prieteni.

| Ora de net a răspuns:

Buna Maria,

Poti bloca persoanele care te deranjeaza, rand pe rand, si acestea nu vor mai putea sa-ti acceseze profilul. Cea mai simpla metoda insa este sa setezi postarile tale accesibile doar prietenilor.