| Amely21 a întrebat:

Bună! Pot seta cumva ca să nu mai poată aprecia și adăuga comentarii la postările mele de pe Facebook cei pe care nu îi am la prieteni? Eu nu reușesc sa setez.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In Setari alege ca postarile tale sa fie vizibile doar de prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din setările Facebook, insa vei putea dezactiva doar comentariile la postările pentru publicul larg. Aprecierile și comentariile vor fi dezactivate doar pentru fotografiile de profil și coperta. În rest butonul like rămâne vizibil pentru celelalte postări și oricine va putea da share sau reacționa.

Consulta centrul de ajutor și articolele asociate acesteia.

https://m.facebook.com/......0369504183