| anonim_4396 a întrebat:

Salut Prieteni. Am o nelămurire. De 8-9 ani de când am Facebook am tot prieteni in număr mare. La postările mele nu prea primesc "îmi place" sau comentarii deși postările mele sunt publice. Care e secretul acestei problema? Nu apar la nimeni comentariile, postările mele? Dau funda mare.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu postezi nimic interesant

| Saveluc a răspuns (pentru suntserios):

Uneori postez faze tari cu căzături sau faze cu chinezii, știri, etc. in mod normal ar trebui sa se găsească 50-100 persoane din 700 și ceva sa îmi dea "îmi place"

| suntserios a răspuns (pentru Saveluc):

Nici cazaturile și nici chinezii nu sunt lucruri interesante.

Rata de reach de peste 15%pe care ți o dorești nu o au nici cele mai vizitate pagini de Facebook sau cele mai urmărite persoane de pe Facebook.

| Catrice a răspuns (pentru Saveluc):

50-100/700 rolling on the floor
Da' aia cu 1000-2000 care primesc la chestii faine 100-150 like uri de ce nu se plâng?