| Cobrea_Alberto_2001 a întrebat:

Cum pot face ca anumite persoane sa nu îmi vada adorurile și celelalte reacții de la postarile mele?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Alberto,

Activitatea ta pe Facebook este publica, nu ii poti impiedica pe prieteni sa vada reactiile tale la postari publice sau la postarile altora. Ceea ce poti face insa este sa restrictionezi publicul care poate vedea postarile tale si implicit tot ceea ce tine de ele.

Mai multe informatii despre setarile postarile poti gasi aici https://www.facebook.com/help/325807937506242/

4 răspunsuri:
| oOMasTerOo a răspuns:

Poți seta gradul de confidențialitate al postarii astfel încât o anumită persoană să nu vadă aceste detalii. Înainte se a posta, ai acolo "Confidențialitate" sau ceva de genul şi poți modifica.

| wannabe a răspuns:

Nu poti

| Elena9328 a răspuns:

Nu se poate. Doar sa i dai block.

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu prea ai cum.