| lemonade666 a întrebat:

am o persoana in lista de facebook care vreau sa nu vada postarile in care ma eticheteaza prietenii, cum ar fi check-in-uri sau poze etc. nu stiu cum as putea sa-l restrictionez pe el si inca cateva persoane ca sa nu vada postarile in care ma eticheteaza prietenii. Verificarea etichetei sau aprobarea postarilor le am ectivate si anumite postari vreau sa-mi apara pentru majoritatea, in afar de aceste cateva persoane. cum as putea sa fac sa nu vada postarile in care sunt etichetata?

2 răspunsuri:
| Maiuta a răspuns:

Poti sa ii blochezi, nu stiu daca merge, sincer, dar incerca totusi

| lemonade666 explică (pentru Maiuta):

Pai nu vreau sa vada ca ii blochez. vreau doar sa-i restrictionez la postarile in care ma eticheteaza prieteni.