| Cîmpean_Roxana_Mona_1988 a întrebat:

Buna seara.Cum pot face ca anumite persoane din lista de Facebook sa nu imi mai vada postarile? Nu vreau sa ii sterg sau sa ii blochezi.Pur si simplu nu vreau sa vada ce postez.Mi se tot urmareste activitatea.

1 răspuns:
| Vali241 a răspuns:

Salut pot sa te ajut trebuie sa intri in cronologie si acolo unde postezi si acolo unde scrie public sunt mai multe tipuri public, privat, anumite persoane personalizat si dai pe anumite persoane si alegi cine sa vada postarile iti las o link cu o poza cu ce trebuie sa facidaca nu ai inteles

https://imgur.com/a/RW3vy11

Sper ca te-am ajutat happy