| Lorena1Lorena a întrebat:

Cum pot sa imi deblochez contul de snapchat... dupa ce am pus anul gresit la data nasterii si mi-au blocat contul?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu-ti cunosti nici data nasterii, atunci ori nu esti proprietarul contului, ori...
Mai incearca odata, iar daca nu reusesti, uita de el...

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa deblochezi un cont fals, detectata si inchis de ei.
Ai riscat punandu-ti date false, ei te pedepsesc acum.

| Lorena1Lorena explică (pentru Bula):

Ba da sunt proprietara contului...ok da nu mi-am pus gresit anul nasterii dar cica nu e bun....am pierdut 1.000 si cv de poze dar mna

Bula
| Bula a răspuns (pentru Lorena1Lorena):

Stii cum spune zicala: ce-i facut de mana ta...

| Ora de net a răspuns:

Buna Lorena,

Pentru a folosi acest serviciu, trebuie sa ai varsta minima de 13 ani. Daca minti in legatura cu varsta ta sau postezi informatii personale false, Snapchat iti poate inchide contul.