| Botnaru_Ion_1985 a întrebat:

Cum sa restabilesc contactele dupa ce am revenit la setarile din fabrica?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca nu ti-ai salvat contactele pe cartela sau in contul Google/iCloud nu le vei mai putea recupera. Pe viitor, foloseste un astfel de serviciu pentru a-ti salva datele.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cartela,sau daca ai fost bou si le-ai salvat pe telefon, asta e.
Eu le salvez pe Contul de Google, nici o problema cu pierdutul, cu nimic.Le am mereu acolo, simplu si usor.

| Elena97M a răspuns:

In cazul in care contactele le aveai salvate pe telefon, nu ai cum sa le recuperezi.
O zi frumoasa!

| Bondarel99 a răspuns:

Pai revenire la setările din fabrica înseamnă ștergerea Conținutului din telefon, așa ca nu mai ai ce sa faci, doar dacă le ai salvate pe cartela...

| radu877 a răspuns:

Nu mai ai ce face, nu ai cum sa-ti mai restabilesti contactele. Pe viitor foloseste un serviciu de cloud pentru back-up.

| Bernardus a răspuns:

Daca ai fost prost si nu ti-ai facut niciun backup, le spui pa