| Simona_Laura_1972 a întrebat:

Cum se pot salva pozele primite pe messenger in calculator, sunt mai multe? As dori sa sterg din tel toate pozele, asa le am trimis pe mes de pe la un alt cont al meu.dar nu reusesc sa le salvez impreuna..sunt vre o 900? Multumesc

3 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Incearca sa salvezi de pe link-ul asta https://www.messenger.com/ sper sa te ajute

| darkhell217 a răspuns:

Daca nu mai usor ar fi sa intri la setari, general, click pe Descarcă o copie a datelor tale de pe Facebook. si vei primi tot ce ai in cont pe email, incepand de la conversatii pana la postari prieteni si tot tot

| Ora de net a răspuns:

Buna, Simona,

Cel mai simplu este sa te loghezi pe contul vechi de Facebook si sa mergi la Setari. Acolo vei gasi optiunea de a descarca o copie a tuturor datelor tale Facebook.