| anonim_4396 a întrebat:

Cum setez pe Waze să-mi apară că din satelit? Așa ca pe google hărți

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Waze nu are aceasta optiune.

| Valyasdfg a răspuns (pentru PainTech):

Ok dar mă descurc cu ea? Nu am probleme încă n-am încercat.o la drum lung

| PainTech a răspuns (pentru Valyasdfg):

Am testat pe ruta Constanta -> Slobozia -> Buzau. Inafara de cateva alarme false de politie, nu am avut probleme.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Waze este o aplicație diferită de Google Maps - ea este destinată în special șoferilor și te ajută să ajungi cu bine dintr-o locație în alta. Este o aplicație bună, de încredere.