| BlackTurbo a întrebat:

Cunoaste cineva un VPN Free?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Cum am scris si in raspunsul la prima ta întrebare : Opera Browser cu VPN integrat. Free, trafic nelimitat, dar ai la dispozitie doar 4 servere. Eu asta folosesc atunci cand vreau sa fiu anonim.
Foarte bun e Avira Phantom free trafic de date 500 MB / lunar. Daca te inregistrezi 1GB / lunar.
Cauta pe paginile de internet de tip gieaway( www.mocasoft.ro sau www.programegratuitepc.com ) poate mai e valabia promotia Avira Phantom 1 an / full license.
Succes.
:)
Funda?
:)

2 răspunsuri:
| BlackTurbo explică (pentru gabicoo):

Ms.