| Anonimx2001x a întrebat:

Daca am scris un comentariu pe Facebook la o postare si apoi l-am sters, mai vede cineva comentariul?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu, nimeni nu il va mai putea vedea dupa ce l-ai sters.

Ai grija insa! Orice informatie postata pe Internet poate fi salvata (print screen, copy-paste) sau preluata de catre altcineva, asa ca nu posta informatii personale sau comentarii rautacioase. happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-l mai vede.

| okays a răspuns:

Nu, clar. A disparut, e pa-pa daca l-ai sters. Nu ti mai face griji

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde. Dacă ai adaugat un comentariu postării proprii și îl ștergi, va dispărea complet. Însă, dacă dai un comentariu altei postări (ex: unei imagini, postate de un prieten), deși l-ai șters comentariul, posesorul acelei postări va fi singurul care îl va putea vedea, eventual, îl va putea "reafișa" pe FB, dacă își dorește asta. În general, ține de bunul simț...

| Nyy2003 a răspuns:

Nu,nimeni nu il mai poate vedea.