| IsabelleMonique a întrebat:

Am sters pe cineva de pe facebook, iar acel cineva mai demult mi-a lasat un comentariu la o poza, inca este acolo comentariul, iar acum putin timp altcineva mi-a lasat alt comentariu la aceeasi poza exact dupa cel care a fost STERS de pe facebook-ul meu, ce vreau sa stiu este daca cel care este sters va mai primi notificare cum ca am primit un comentariu la poza la care a comentat si el?! ¨pup dau funda si premiez

Răspuns Câştigător
| Zanisoara a răspuns:

Nu daca e sters din lista ta de prieteni, nu poate primii notificari la poze de ale tale, Daca s-ar putea inseamna ca si tu ai primi notificari de la el.Credema nu ai de ce sa iti faci griji ca nu primeste nimic, decat daca se uita singur la poza.In fine m-i-am sters multi prieteni, si nu au primit notificari, odata ce l-ai sters nu mai poate vedea cea ce tu postezi, distribui, sau comentezi.
Sper ca te-am ajutat. Funda?