| psihgjfe a întrebat:

Daca cineva mi-a dat block pe Instagram si apoi i-am dat si eu cum o pot debloca atata timp cat nu apare la "utilizatori blocati" si nici nu am cautat persoana respectiva recent, ca sa dau de profilul ei?

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Odata ce persoana respectiva te-a blocat tu nu mai ai acces la profilul sau. Te sfatuim sa aplanezi conflictul in viata reala atunci cand te intalnesti cu acea prietena/colega sau acel prieten/coleg.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Eu am alta intrebare si doresc sa ma ajute cineva cu un raspuns.Nu pot sa pun intrebari ca am contul suspendat permanent aici dar pot da raspunsuri.
Daca o persoana ma urmareste pe Insta/gram o blochez iar dupa o deblochez, mai poate sa imi vada postarile daca contul meu este privat? Ca sa imi vezi postarile trebuie sa-mi trimiti cerere..Deci?

| cristinel375 a răspuns:

Pai daca te-a blocat el primul', nu ai cum sa-l blochezi si tu, de aceea nu il ai la utilizatori blocati, daca te deblocheaza, atunci poti sa-l blochezi tu si dupa iti apare in lista.

| psihgjfe explică (pentru cristinel375):

Nu i apare contul meu la utilizatori blocati