| Dumyqueen1237 a întrebat:

Dacă m-am uitat la un film pentru Adulți și mi-a apărut notificarea aia ca-s viruși in telefon și am șters istoricul apoi am resetat telefonul din fabrica mai are viruși?

3 răspunsuri:
| Fodoristi460 a răspuns:

Nu, nu avea viruși. Daca ți-a aparut pe google aceea reclama cu " telefonul tau are 100 de virusi, DESCARCA ACUM aplicatia... si trimite sms la numarul 77365" e teapa, iti facea cost suplimentar. Stai calm nu aveai si nu ai nici un virus in telefon

| floreadan a răspuns:

Este o reclama, nu da click pe ea.

| Mirel4412 a răspuns:

Doar o vrajeala, incercau sa te fure de bani. Nu ai niciun virus, stai calm.