| Forever208 a întrebat:

Am un telefon Orange nivo si pe ecranul blocat imi arata notificare cu mesajele primite. Dar de acum cateva zile nu imi mai dispare notificarea chiar daca am sters mesajul. Mi-am inchis si telefonul dar nu a functionat. Nu vreau sa revin la setarile din fabrica pentru ca am multe aplicatii care imi trebuie. Ce pot sa fac? sad

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa verifici daca toate mesajele sunt citite, in caz contrar cel mai probabil este o problema de software si iti recomand revenire la setarile din fabrica.

O zi buna,
Orange Helper

| stlucian a răspuns:

Scoate bateria 3-5s.Setarile si aplicatiile vor ramane. Daca nu mergi la un magazin gsm sau un service thumbs up

| twas a răspuns:

Incearca sa intri la setari si sa dezactivezi functia "arata notificari" daca o ai activata.

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Mie imi arata iconita de la mesaj atunci cand aveam prea multe, si trebuia sa mai sterg din ele. Incearca sa stergi vreo 20, si vezi daca iti mai apare asta.