| George321wtf a întrebat:

De ce cand mi-am creat un cont de Facebook,imi propunea aceiasi prieteni de pe al contul meu original, vreau sa fie totul de la inceput, sa fiu anonim laughing
cum sa rezolv asta.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Fie stergi contul, fie stergi manual fiecare prieten in parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aceeași prieteni, locație?

| George321wtf explică (pentru anonim_4396):

Da, de fapt vreau sa am un cont al meu propriu, si altul ca sa ma dighizez in alta persoana.pentru Youtube, sa fac comerț...etc. si nu vreau sa stie ce prieteni am ca isi va da seama cam de unde sunt

| Kerre a răspuns:

Cred ca ai pus aceiasi locatie, de aia tot iti arata acel prieten.

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

O noua adrsa de mail o sa-ti rezolve problema, sau un nou numar prepay dar daca iti folosesti vechiul nume de utilizator tot o sa fie o problema

| Ora de net a răspuns:

Buna, George,

Este alegerea ta daca doresti sa adaugi aceeasi prieteni sau nu. Daca te deranjeaza sugestiile, poti opta pentru a folosi butonul Remove la anumite sugestii.