| lucacs a întrebat:

Din ce cauza un asemenea link:. https://www.facebook.com/....../photo.php cand i-l acesez nu-mi arata ce caut si apare un asemenea text:Ne pare rău, acest conţinut nu este disponibil momentan
Linkul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibilă doar pentru o audienţă din care nu faci parte. va mai spun ca acest link este o fotografie de a mea.Ce poate sa fie de undeapare eroarea? ASTEPT.

3 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Am intrat pe link și mie îmi arata la fel o fi un buget la o fotografie de ata

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista posibilitatea ca acel continut sa fi fost sters sau link-ul sa nu fie catre o poza care iti apartine, ci catre un continut la care nu ai acces.

| lucacs explică:

Eu nu sunt un expert pe net, si am intebat? daca nimeni nu stie inseamna ca nimeni nu merita funda.