| nukemdfkz a întrebat:

Salut, de ce dintr-o dată nu mai pot da mesaje cuiva pe Facebook și-mi zice asta pe profilul acelei persoane: Ne pare rău, acest conţinut nu este disponibil momentan
Linkul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibilă doar pentru o audienţă din care nu faci parte.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Două posibilitătți.
1. Te-a blocat (nu mai vrea să comunice cu tine, ori să fie deranjat/ă)
2. Contul ei/lui a fost închis temporar/definitiv de FB.
Dacă ai două conturi, poți verifica tu existența acestuia. Ori, poți cere unui coleg/prieten comun, acest lucru. Dacă contul există, înseamnă că te-a blocat. Dacă nu, înseamnă că contul ei necesită verificare, de către cei de la FB.

| Anon1m086543 a răspuns:

Cred ca te-a blocat