| Valentina_Elena_2001 a întrebat:

Este de încredere site-ul istyle?

3 răspunsuri:
| Anonimsilver a răspuns:

Eu cred ca este, stiu cateva persoane care au cumparat de pe site si nu au avut probleme, mai ales ca iSTYLE este destul de cunoscut, vand produse Apple, au magazine si in mall-uri, pana acum nu am auzit recenzii proaste despre magazin, daca nu ai incredere sa cumperi de pe internet, poti sa te duci intr-unul din magazinele lor.

| Patriche_Marian_2000 a răspuns:

Da ete de incredere

| Ora de net a răspuns:

Buna Valentina,

Da, situl iStyle este unul de incredere. Pentru ca te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.