| anonim_4396 a întrebat:

Care e faza cu site-ul iStyle? Ce are doar produse Apple? Am auzit ca e bun site-ul, dar care e faza cu el? Daca vreau sa imi cumpar iPhone e mai bine de pe site-ul asta? E mai bun, primesc ceva sau?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

E reseller autorizat Apple. Nu primesti nimc in plus fata de alte magazine, aparte faptul ca ei probabil au si un service autorizat. Si daca in anul de garantia internationala se defecteaza si nu e din vina ta iti inlocuiesc pe loc telefonul.