| Someoneeene a întrebat:

Cat costa asigurarea la istyle pentru telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o lista cu preturi. PS, sper ca nu te-am descurajat http://www.istyle-pro.ro/servicii/asigurare-si-garantie-extinsa#icare_info

| Someoneeene explică (pentru anonim_4396):

Am vazut asta, dar nu se incarca bine tabelul (asigurarea e pentru o persoana care are 99% sase sa isi sparga telefonul)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Someoneeene):

Sunt gandite in asa fel incat, cand ai nevoie, sa nu primesti nimic. Ai cumparat deja telefonul? Emag are, de asemenea, o oferta de prelungire a garantiei, la achizitionarea unui telefon, la care se include avarierea fizica si chiar furtul.