| Diminaku a întrebat:

Heeeeey,aș vrea să știu dacă sunt site-uri sau platforme secrete pe internetul normal so? ajutor?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Evident ca sunt.
Daca fac un site privat pe un server de internet, dar nu las bot-urile sa caute prin paginile mele, atunci va fi una secreta, nimeni altcineva nu va sti de existenta site-ului meu, care va fi accesibil doar acelor persoane care cunosc link-ul de accesare.

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna!

Cel mai probabil te referi la "deep web" - practic, continutul de pe Internet care nu este indexat de motoarele mari de cautare, adica nu se poate gasi la o simpla cautare Google.
Un clip care explica ce inseamna acest lucru gasesti aici https://www.youtube.com/watch?v=_UOK7aRmUtw

| elcosmin a răspuns:

Bineinteles ca sunt. Spre exemplu internetul ascuns care este accesat cu altfel de browser. La ce fel de site-uri secrete te referi?

| Diminaku explică (pentru elcosmin):

Nu mă refer la internetul ascuns.Cunosc deja existența anumitor site-uri de acolo.Ma refer la internetul normal și tot ce mi-aș dori este câteva platforme ascunse pe internetul real