| Doaroanonima29 a întrebat:

Heei... Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi recuperez contul de Instagram, pentru a fost furat?

Răspuns Câştigător
| Moraru_Robert_Marian_1998 a răspuns:

Dai LA am uitat parola.the loghezi si Pe mail LA I'd cu care ai facut si o sa it I fie usor in continuare PS. funda please

3 răspunsuri:
| Moraru_Robert_Marian_1998 a răspuns:

Daca the mai pot ajuta cu CV zi-mi Pe Skype LA Robert_furiosul

| Moraru_Robert_Marian_1998 a răspuns:

Daca te mai pot ajuta cu ceva zi-mi Pe Skype LA Robert_furiosul

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti poti recupera contul accesand https://help.instagram.com/368191326593075

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.