| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa mi recuperez contul de Instagram? Nu mai am gmail-ul vechi, contul fiind facut acum 5-6 ani și nici parola nu o mai știu...

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.
Poți trimite un email către Instagram în care să atești prin diferite postări, screen-uri de când dețineți contul respectiv, pentru a te putea ajuta să îl recuperezi.
Atâta timp cât nu deți nici adresa de e-mail, nici parola, nu cred că altcineva în afară de echipa tehnică a instragramului, te-ar putea ajuta.
Maxim ai putea să-ți creezi alt cont de Instagram.
O zi frumoasă și sper să reușești ce ți-ai propus!