| Ion_Lucian_1945 a întrebat:

Hei TpU.Eu caut in fiecare zi ceva pe google, iar acum de fiecare data cand scriu prima litera din acel cuvant cautat chiar daca caut altceva imi apare linkul asa cu albastru si imi mai apare acolo jos.Cum pot face sa nu imi mai apara? Dau funda si evaluare pozitiva primului raspuns care merge, PUP!

5 răspunsuri:
| 19adrian19 a răspuns:

Daca nu apare in dreapta lui "elimina", apasa clic dreapta cuvant/fraza si apoi pe "elimina". Asa e la mine. Succes!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă așa: te duci la Setarile Google (sunt trei linii orizontale aflate in partea dreapta, sus), deschizi și dai click pe "Options"
De aici, te duci unde scris "Privacy" (coloana din stânga) dai click și unde scrie History bifează "Remember History".
Eu cred ca tu ai bifat acolo "Use custom settings for history"
Poate te ajută și acest link.
https://support.google.com/......swer/54068

| lpavel a răspuns:

Fa asa : in casuta de cautare dai clic drept, duci mouse-ul pe : Optiuni pentru verificatorul ortografic, apoi debifezi : Solicitati sugestii de la google si gata! Bafta!

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, intra in setari si sterge datele de navigare sau cauta restabileste setari

| Ora de net a răspuns:

Buna, Lucian,

Sterge istoricul cautarilor tale si foloseste modul "icognito".