| MariaXDD a întrebat:

Hei, sper c-ai in categoria buna.

Observ ca orice cuvant scriu la sectiunea de "Cauta intrebari si raspunsuri", la categoria de raspunsuri apare doar "Comentariu sters" si nu pot vedea niciun raspuns care sa contina cuvantul sau expresia introdus/a de mine.

Prima data mi-a venit random sa caut niste cuvinte mai "sensibile" ca sa zic asa (sau despre un context mai sensibil), si anume "calomnie" si "blasfemie" (doar ca sa vad ce intrebari despre acestea exista sau care sa contina cuvintele astea), dar dupa am cautat cuvinte normale din limbajul de zi cu zi si mereu la "Raspunsuri" apare doar "Comentariu sters". Intial am crezut ca am cautat cuvinte la care au existat multe raspunsuri raportate. La cuvinte precum "mama" sau "casa" imi zice ca sunt in jur de 50.000 de raspunsuri pentru fiecare cuvant in parte, dar nu pot vedea niciun raspuns, ci doar faptul ca unele au fost sterse.

Mi se intampla doar mie? E destul de enervant si ciudat. Mentionez ca folosesc TPU de pe telefon in momentul de fata.

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!

Multumim de atentionare, acum e totul in regula!
Daca mai sunt si alte probleme, scrie-mi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și la mine face la fel pe telefon

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe orice dispozitiv!
idem la laptop, trimit link acolo sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mie îmi apare la fel. Daca caut un cuvânt în categoria "Răspunsuri" îmi apare "comentariu șters".