| anonim_4396 a întrebat:

Tot incerc sa gasesc cum sa setez Google ca sa imi apara de fiecare data cand deschid netu', inainte scriam google, mergeam la prima pagina si dadeam clic pe acum nu mai imi apare si am cautat acolo la File si Edit da nu gasesc...ma ajutati plizz

3 răspunsuri:
| lollopop a răspuns:

Daca nu il ai setat ca pagina de pornire, intri pe google si mai jos scrie undeva "seteaza google ca pagina de pornire" sau ceva de genu'. Eu asa am facut. Mi s-a mai intamplat...

| tiby93 a răspuns:

Poi in Control Panel, Internet settings. si iti apare acolo care e pagina principala, si o schimbi cu care vrei.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe mozilla sau ce ai cauta prin tools si dai la options. si acolo scrii http...www.google.com si dai ok