| Bubu3579 a întrebat:

Hey! As vrea sa îmi instalez si eu applook.Îmi puteți spune cate ceva despre el? E gratuit? Poti sa ascunzi aplicații cu el fara sa ai nevoie de root?

Răspuns Câştigător
| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Este o foarte buna aplicatie dar nu este gratuita.

2 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

De ce root? Eu am vazut si pe telefoane cu Android 4.4.4 chestia cu ascunsul de aplicatii chiar din sistem))

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa citesti recenzii si mai multe informatii despre aplicatie pe pagina https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=ro