| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.yoda.ro/......droid.html
Ce parere aveti de asta?

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Vezi expresiile faciale ale lui monopoly guy din spatele fostului CEO Google la audierea in Congres.
https://www.youtube.com/watch?v=Oqw81WF_eqw

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Multe din aplicațiile dezvoltate astăzi folosesc acest model de afaceri în care ele sunt oferite aparent gratuit utilizatorilor, dar, de fapt, aceștia „plătesc" prin faptul că oferă acces la datele lor personale. De aceea, este bine să fim informați, să alegem cu grijă aplicațiile pe care le folosim și să citim cu atenție termenii și condițiile pentru a ști la ce tip de informații personale dăm acces firmelor.